Twój koszyk: Ilość produktów: 0 (0.00 PLN)Kontakt: tel. 508 132 665 | 42 634-21-01 | sklep@floorplanet.pl
wyświetlanie
sortuj

Panele winylowe

Jeśli zajrzeli tu Państwo po raz pierwszy to serdecznie witamy i chętnie służymy wszelką niezbędną pomocą, związaną z realizacją zamówienia, wyborem satysfakcjonującej części naszego asortymentu oraz doradztwem odnośnie szczegółów technicznych naszych produktów. Jeśli zaś są tu Państwo ponownie to dziękujemy za poprzednie zamówienie i cieszymy się, że mogliśmy pośredniczyć w aranżacji Państwa domu, dzięki naszym płytkom, wykładzinom oraz eleganckim panelom winylowym.

Nasza bogata oferta to w dużej mierze szeroki wybór paneli winylowych (tzw. paneli PCV). Obejmuje ona pięciu czołowych producentów, którzy dbają nie tylko o atrakcyjny cennik i wzornictwo swoich produktów, ale również o oferowaną swoim klientom jakość i funkcjonalność tak ważną dla materiałów układanych na podłodze. Dzięki podwyższonej klasie ścieralności, panele winylowe od firm Forbo, Expona, Polyflor, Gerflor i Tarkett sprawdzą się zatem nie tylko w prywatnych lokalach, ale i w miejscach użyteczności publicznej, czy przemysłowej.

Panele winylowe – asortyment pełen zalet

Najważniejszą zaletą paneli winylowych jest fakt, że są one całkowicie wodoodporne. Dzięki temu mogą być Państwo spokojni, że z czasem nie odkształcą się na skutek zbyt częstego mycia, które w przypadku ich drewnianych odpowiedników może powodować właśnie taki nieestetyczny efekt. Sporym profitem jest tu również ich ponadprzeciętna termoplastyczność oraz wytrzymałość mechaniczna na zarysowania, pęknięcia oraz każde inne uszkodzenia. Warto tu także zwrócić uwagę na dobrze przemyślaną budowę paneli winylowych, która gwarantuje dodatkowo doskonałe wyciszenie kroków oraz ich amortyzację. Jeśli więc szukają Państwo materiału na podłogę w pokoju, kuchni, łazience, biurze, szkole, restauracji czy sklepie to panele winylowe na pełno spełnią swoją funkcję nie tracąc przy tym na estetyce i elegancji.

Kontakt: Sklep internetowy FloorPlanet, ul. Ludwika Zamenhofa 19 lok. F02, 90-510 Łódź
Sklep internetowy floorplanet oferuje panele winylowe i płytki lvt.
realizacja e-solution 2007 | pozycjonowanie stron e-pozycja łódź